Відбулося підсумкове 2021 року засідання Ради Асоціації «Украгромаш». Воно пройшло активно, було насичене гарячими дискусіями щодо нагальних для машинобудівних підприємств в галузі АПК питань.

За традицією, розпочали з приємного – представили нового члена Асоціації ТОВ «ЕНЕРГОМЕХКОМПЛЕКТ» (ТОВ «Комплексний АгроСервіс»). Це виробник самохідних обприскувачів та розкидачів і не тільки.

Більше про цю компанію та інших наших членів ви можете дізнатися на офіційному сайті «Украгромаш» в розділі ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ. Запрошуємо членів нашої спільноти активно долучатися до наповнення своїх сторінок!

Асоційовані члени «Украгромаш» (УкрНДІПВТ ім.Погорілого та ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства») презентували послуги та новітні розробки для підприємств сільгоспмашинобудування.

З учасниками засідання від Мінекономіки та Мінагрополітики обговорили:

✅ хід просування ініціатив щодо вдосконалення механізму часткової компенсації

✅ участь вітчизняних виробників сільгосптехніки в закордонних міжнародних виставках у складі національних експозицій.

Отримали підтримку цих ініціатив з боку профільних міністерств.

Започаткували в Асоціації свідоцтво про членство в «Украгромаш» та урочисто вручили документ про причетність до наших лав присутнім дійсним та асоційованим членам організації.

Друзі, дякуємо всім за небайдужість до наших спільних ініціатив і починань. Наша робота набирає обертів та масштабності. Утримуватимемо її нарощувані темпи і у прийдешньому році завдяки вашій активній підтримці!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!