Українські сільгоспмашинобудівники зустрілися під час найбільшої української виставки "Agroexpo"-2021 на Кіровоградщині.

Привітали нових членів:

  • ВАРЗ;
  • Іррігатор Україна;
  • Оріон Груп;
  • Мукачівський машинобудівний завод;
  • Д Лайт.

Під час розширеного засідання «Украгромаш» було оновлено склад Ради Асоціації, до якої увійшли:

- Аида Буданова, ПрАТ ВО «Восход»

- Петро Гавриленко, ПАТ «Богуславська сільгосптехніка»

- Ганна Голікова, ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод»

- Андрій Гукович, ТОВ «Оріхівсільмаш»

- Ілля Жемелинський, ТОВ «Варіант Агро Буд»

- Олександр Оскаленко, ТОВ «ТД «Егрітек»

- Сергей Калапа, АТ «Ельворті»

- Дмитро Кобзаренко, ТОВ «Завод Кобзаренка»

- Генадій Петров, ТОВ «СПД Петров»;

- Сергій Мороз, ТОВ «Завод Мороза».

Пишаємося тим, що у наших лавах стає дедалі більше людей небайдужих, готових працювати для того, щоб не лише активно розвивати власне виробництво, а й змінювати ситуацію у галузі в цілому.

Разом із першим заступником Міністра Аграрної політики Тарасом Висоцьким обговорили багато важливих для машинобудування в АПК питань та пропозицій щодо розвитку виробництва та напрямів державної підтримки:

  • Внесення нагально необхідних змін до переліку техпроцесів, необхідних до виконання вітчизняними підприємствами
  • Отримання аграрієм вітчизняної техніки в лізинг із збереженням держпідтримки
  • Необхідність удосконалення сфери покриття послуг Експортно-кредитного агентства.
  • Забезпечення належної підтримки вітчизняних промислових компаній щодо їх участі у міжнародних виставках-ярмарках за кордоном, зокрема, започаткування відповідного компенсаційного механізму.

Маємо яскраві приклади того, як подібні наші ініціативи дають великий позитивний ефект для членів Асоціації.

Йдеться про реалізацію державної програми підтримки вітчизняного сільгоспмашинобудування шляхом часткової компенсації аграріям вартості української техніки. Це приклад того, як зростання базової галузі - сільського господарства – разом із ефективним державним стимулюванням створює ринок для внутрішніх виробників суміжних галузей.

За роки дії програми кількість виробників машин для сільського господарства зросла до близько 200, а до переліку входить майже 17 000 найменувань продукції.

Що ж до виставкової діяльності, то найяскравішій приклад позитивних змін у цій сфері – само місце, де ми зібралися - виставка «Агроекспо». Виставка щороку росте та розвивається. Сьогодні тут представлена величезна кількість сучасних українських виробників. Значна частина з них – нові компанії, створені «з нуля».

Домовились про координацію спільних дій в напрацюванні проектів нормативно-правових актів та просування важливих для галузі ініціатив.

Презентували оновлену робочу версію офіційного сайту Асоціації ukragromash.com.ua

Сайт розбудовано на новій платформі, яка забезпечує його адаптивність до різних пристроїв, з’явилися нові розділи, що містять важливу та корисну для членів інформацію, новини та анонси. Також відтепер сайт містить розділ з окремими сторінками конкретних компаній-членів Украгромаш. Це – додаткова можливість презентувати себе та своє підприємство.

Плануємо продовжити виїзні засідання Ради «Украгромаш» Ради на базі підприємств, що входять до складу Асоціації, для обміну досвідом та нетворкінгу.

 

Останні новини