Разом із нашими друзями та колегами з різних регіонів України дали старт 9й Міжнародній агропромисловій виставці "Агроекспо-2021".

Вітаючи її гостей і учасників, гендиректор ФРУ, виконавчий директор "Украгромаш" Руслан Іллічов зазначив, що всі роки існування цієї найбільшої української виставки, яка також входить до числа 10 найбільших в Європі, Украгромаш та ФРУ - у вирі подій, що тут відбуваються. Адже вони - серед ключових засновників та організаторів "Агроекспо".

Коли виставка була лише задумом, існувала проблема: на щорічній агровиставці у Києві на ВДНГ було лише кілька експозицій вітчизняних підприємств, обмежених в розмірі, а найкращі місця віддавалися глобальним компаніям, які можуть платити великі гроші. Вони заздалегідь замовляли площі, а вітчизняні виробники сільгосптехніки були за залишковим принципом. Тобто наші виробники просто не мали змоги бути максимально представленими на виставках, які є в Україні. Вони займали позицію "бідних родичів". Тепер ситуація змінилася.

Цього року у виставці беруть участь 510 експонентів.

Наші виробники агротехніки – однозначно дуже круті!

Завітайте і переконайтесь самі, що машинобудування в Україні на високому, рівні!

Але тепер на цій чудовій виставці не лише машинобудівники, щороку збільшується перелік продукції, яка експонується. Ми бачимо зростання присутності вітчизняного бізнесу. З’являються нові компанії і не лише аграрні. Вони виробляють сільгосптехніку, засоби захисту рослин, добрива, надають різноманітні послуги. І це - дуже важливо. Адже дуже часто не лише за кордоном, а й в Україні, далеко не всі знають, що ми вміємо робити. А вміємо ми дуже і дуже багато. Важливо вміти про це розказувати і показувати. І саме це ми робимо на Агроекспо.

Привітали гостей виставки також Міністр АПК Роман Лещенко та керівництво регіону.

Разом з ними відвідали експозицію виставки, серед них дуже багато членів Украгромаш, якими ми по праву пишаємося.

Більше про них розповімо вже згодом, а завтра на Агроекспо 2021 відбудеться засідання Ради Украгромаш за участі заступника Міністра АПК Тараса Висоцького.

Обговоримо багато значущих для сільгоспмашинобудування питань.

Останні новини