Синергія в дії. Об’єднуємо зусилля, працюючи над ініціативами на підтримку вітчизняного виробника!

Під час візиту до Одещини Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко ознайомився з дощувальними машинами Variant Irrigation в господарствах ТОВ «Агро-Олімп 2019» і ТОВ «ОДЕСАРИБГОСП» та відвідав компанію «Іррігатор Україна», яка спеціалізується на виробництві крапельної трубки.

Міністр високо оцінив якість українських зрошувальних систем, зазначивши, що різниці з обладнанням імпортних виробників немає.

Вдячні нашим колегам за те, що гідно представляють українське машинобудівне виробництво та його високий рівень як в Україні, так і за кордоном!

Під час зустрічей на Одещині Міністр анонсував нову програму надання держпідтримки сільськогоспвиробникам, які використовують меліоровані землі.

Нагадаємо, ми та наші партнери-виробничники вже неодноразово наголошували на необхідності передбачити при виплаті державної підтримки сільгосптоваровиробникам у вигляді бюджетних дотацій з урахуванням вартості техніки для зрошення дощуванням, обладнання для краплинного зрошення та насосного обладнання для поливу виключно вітчизняного виробництва.

Сьогодні Мінагрополітики було організовано онлайн обговорення стосовно внесення пропозицій до чинної редакції Порядку, затвердженого постановою, №1070 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі». В обговоренні взяли участь представники Мінекономіки, профільних асоціацій, зокрема, Федерація роботодавців України.

Обговорювали внесення змін до п.4 Порядку, а саме: необхідність передбачити при виплаті державної підтримки сільгосптоваровиробникам у вигляді бюджетних дотацій з урахуванням вартості техніки для зрошення дощуванням, обладнання для краплинного зрошення та насосного обладнання для поливу виключно вітчизняного виробництва.

Засоби для використання у зрошуваному землеробстві, що випускають українські виробники не поступаються імпортним аналогам і навіть мають ряд технічних та інших переваг.

Зокрема, вітчизняні підприємства пропонують споживачам в залежності від їх потреб і запитів зрошувальні системи різних типів, які підходять для роботи на полях будь-яких площ і конфігурацій, керовані різними системами управління, налагоджені на максимальну економію електроенергії, раціональне використання води, роботу при низькому тиску, точну дозу опадів; при додатковому оснащенні здатні одночасно із зрошенням здійснювати внесення рідких і розчинних мінеральних добрив; легкі в управлінні і обслуговуванні.

При виробництві ж обладнання для крапельного зрошення в Україні інвестовано досвід світових лідерів: випускається широкий асортимент крапельної трубки різного рівня складності для різних потреб сільгосптоваровиробників, для овочевих та технічних культур, садів, виноградників, ягідників, компенсована крапельна трубка для підземного та імпульсного крапельного зрошення.

Виробники мають потужну інженерну службу, здатні забезпечити високоякісний інженерний сервіс по всій території України, реалізують індивідуальний підхід до кожного клієнта та швидкий логістичний ланцюжок, на відміну від компаній, залежних від імпорту.

Українська зрошувальна техніка – техніка високої якості при нижчих цінах у порівнянні із імпортними аналогами, представлена на ринку широкою лінійкою і різноманітним рядом.

Перелік вироблених в Україні засобів для зрошуваного землеробства включає 302 марки дощувальних машин, 186 марок і комплектуючих систем крапельного зрошення, 56 марок насосного устаткування сільгосппризначення.

Всі перераховані переваги та докази дають підстави стверджувати і наполягати на компенсації витрат, передбачених Порядком, на закупівлю техніки, механізмів та обладнання для проведення технологічних операцій у зрошуваному землеробстві, випущених на виробничих потужностях українських підприємств.

001

002

003

004

005

Останні новини