Colors: Blue Color

ТДВ Львівагромашпроект - одне із провідних підприємств України по виробництву машин для хімічного захисту рослин для АПК, керівництво якого розглядає в цей складний для країни період можливості та нові напрямки виробництва.

Через військову агресію росії проти України багато компаній і підприємств не можуть функціювати або зіткнулися з численними труднощами в організації діяльності, тому що опинилися в районах активних бойових дій, вимушені припинити роботу та шукають місце для евакуації бізнесу. Навіть ті бізнеси, які відносно далекі від обстрілів, але страждають через проблеми з логістикою, нестачею сировини, людського ресурсу.

Перемога – це єдине, на що працює вся країна сьогодні. Завдання бізнесу у цей час максимально ефективно функціонувати для забезпечення потреб держави та громадян, для підтримки та розвитку економіки, незважаючи на обставини часу.

Харківська компанія Д ЛАЙТ - DLight - український виробник спецтехніки для комунальних підприємств і лісової промисловості. Також тут випускають кілька типів кранів-маніпуляторів, навісного обладнання до них і причепів.