Українські сільгоспмашинобудівники зустрілися під час найбільшої української виставки "Agroexpo"-2021 на Кіровоградщині.

Разом із нашими друзями та колегами з різних регіонів України дали старт 9й Міжнародній агропромисловій виставці "Агроекспо-2021".

З початку року спрямовано 546 млн гривень за програмою здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Кошти спрямовано в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». 

Мінекономіки затвердило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Учора в Мінекономіки відбулась робоча зустріч Голови Ради та дирекції Асоціації Украгромаш із заступником Міністра економіки України Сергієм Телеником.

Останні новини