Пропозиції Асоціації Украгромаш 

Щодо фінансування у 2022 році  напрямку часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Ми всіляко підтримуємо державні програми стимулювання розвитку та модернізації агровиробництва в Україні, в т.ч. його технічного переоснащення. Зокрема, програма часткової компенсації вартості вітчизняної техніки і обладнання для АПК, запроваджена у 2017, стала кроком до консолідації зусиль промисловості та сільського господарства задля розвитку національної економіки.

Внесення змін до Переліку технологічних операцій, необхідних для виробництва техніки і обладнання для агропромислового комплексу, що здійснюються на території України підприємствами вітчизняного машинобудування,

AGROEXPO - найбільша в Україні спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати свою повну номенклатуру продукції для АПК. Щорічно у виставці беруть участь понад 600 профільних вітчизняних та іноземних компаній.

Мінекономіки затвердило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Меморандум про партнерство та співробітництво

між Міжнародною агропромисловою виставкою

з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO і

Асоціацією підприємств-виробників техніки і обладнання

для агропромислового комплексу УКРАГРОМАШ